Mielec: Rusza kolejna edycja PALP.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

W pierwszej rewanżowej kolejce zmierzą się Madras Goleszów – Apollo Dulcza Mała, LKS Zdziarzec – Modorex Dąbrówka Wisłocka, Janovia Janowiec – Sokół Partynia oraz KS Zgórsko – Sprint Żarówka. Wszystkie mecze zaplanowano na godzinę 13.00. (tł)

Liderem po rundzie jesiennej jest zespół Janovii Janowiec przed Apollo Dulcza Mała i Sprintem Żarówka. W tabeli strzelców przewodzi zawodnik Dąbrówki Wisłockiej Łapa Grzegorz, który w 7 meczach strzelił 11 bramek. Rozgrywki potrwają do 7 czerwca 2015 roku, kiedy to zostanie rozegrana ostatnia kolejka. Mecze poprowadzi 5 par sędziowskich zgodnie z Regulaminem rozgrywek po dwóch każde ze spotkań. Patronem honorowym rozgrywek jest Starostwo Powiatowe w Mielcu.

W niedzielę rusza runda rewanżowa Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej sezonu 2014/2015 prowadzonej przez Komisję ds. PALP utworzoną przez Radę Powiatową Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Mielcu. Jest to już 12 kolejna edycja tych rozgrywek. Mówi wiceprezes ds. sportowych Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Mielcu Leszek Krępa