Mielec: Porażka i sukcesy

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Więcej szczęścia miały kadetki podopieczne Grzegorza Cibickiego, którego przeciwniczkami dla mieleckiej Szóstki był zespół z Łańcuta. Mielczanki , jak na faworyta przystało pewnie wygrały swój mecz z MKS Łańcut, 3:0.
Dobre wiadomości również dla miłośników piłki ręcznej. Blisko 30 minutowa awaria oświetlenia
w hali przy Gimnazjum nr 2 nie wpłynęła na grę mieleckich szczypiornistów. W kolejnym sparingowym spotkaniu PGE Stal podejmowała Czuwaj Przemyśl. Mielczanie wygrali to spotkanie 35:32.
(Tomasz Łepa)
Nałożenie technicznych spraw było przyczyną przegranej mielczanek- tłumaczy trener.

Nie najlepiej wypadła sobota dla drugoligowych siatkarek z Mielca. Siatkarki Szóstki Mielec uległy zespołowi Grupa Azoty PWSZ Tarnów 1:3. Mielczanki na swoją korzyść zapisały trzeciego seta, jednak w pozostałych setach przeważały zawodniczki z Tarnowa. Spotkanie ocenia trener mieleckiej Szóstki, Roman Murdza: