Mielec: Pomogli Andrzejowi.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Licytacje, występy artystyczne, imprezy sportowe – to tylko część inicjatyw jakie dla Andrzeja Burdzy, dębiczanina chorego na ziarnicę złośliwą przygotowuje grono jego przyjaciół oraz przedstawicieli instytucji i organizacji działających na terenie Dębicy. Swój udział w koncercie zadeklarował zespół 'Piersi”.
(Tomasz Łępa)
Lekarstwo, które jest potrzebne Andrzejowi kosztuje blisko 530 tysięcy zł. Dzięki ludziom dobrej woli udało się zebrać już prawie połowę tej kwoty. Kolejne fundusze będą zbierane właśnie podczas koncertu charytatywnego, który zaplanowany został na 6 grudnia w Dębicy.

W Mielcu, w sali widowiskowej Domu Kultury SCK w Mielcu, miał miejsce koncert charytatywny dla Andrzeja Burdzy. Koncert 'Damy co mamy' zorganizowany był dla dębiczanina Andrzeja Burdzy, który cierpi na chłoniaka Hodgkina. Jest to choroba układu limfatycznego zwana ziarnicą złośliwą. W koncercie charytatywnym 'DAMY CO MAMY” udział wzięły zespoły taneczne z Samorządowego Domu Kultury, Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu. Podczas koncertu uzbierano kwotę 3580 zł, która w całości będzie przekazana na dalsze leczenie Andrzeja. Mówi jego mama, Małgorzata Burdzy.