Mielec: Oscarowo zaczęli sezon.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Porażka w Mielcu Znicza Pruszków oznacza, że pruszkowianie stracili miejsce premiowane barażami na rzecz Siarki Tarnobrzeg.
Zaś na meczu wyjazdowym mieleckich szczypiornistów piłkarze ręczni PGE Stal Mielec przegrali z drużyną Chrobry Głogów, 35:27.
(Tomasz Łępa)
Jak dodaje szkoleniowiec biało-niebieskich, na murawie stadionu podczas sobotniego meczu zagrali piłkarze, którzy zapracowali na wynik drużyny w rundzie jesiennej.

Pierwszy gol dla Stali Mielec padł już w 12. minucie meczu. Jego autorem był Bartosz Nowak. Wynik dla mieleckiego zespołu podwyższył jeszcze przed przerwą Serb Andreja Prokić. Niestety w samej końcówce spotkania bramkę dla Znicza Pruszków, strzelił Tomasz Chałas. W doliczonym czasie gry po raz drugi do bramki Znicza trafił Andreja Prokić, co dało ostateczne zwycięstwo mielczanom.

Oscarowo zaczęli sezon piłkarze Stali Mielec. Podczas wczorajszego spotkania biało-niebiescy pokonali na swoim stadionie Znicz Pruszków, 3:1