Mielec: ORGANIZACJA RUCHU W DNIU 1 LISTOPADA W POBLIŻU MIELECKICH CMENTARZY.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Przy cmentarzu parafialnym po obu stronach al. Niepodległości nie będzie możliwości parkowania samochodów. W okolicy cmentarza parafialnego będą ustawione informacje o sposobie parkowania i dojeździe do dodatkowych parkingów zlokalizowanych przy ul. Głowackiego i Drzewieckiego. Dodatkowo przygotowany zostanie parking przy ulicy Długosza.
Zaś w Rzochowie parking główny przy Cmentarzu oraz na ul. Rzochowskiej. Na ul. Dębickiej w odległości po 500 m od skrzyżowania z ulicą Rzochowską po obu stronach jezdni obowiązywał będzie 'Zakaz zatrzymania'. Pierwszego listopada to także okres, w którym policjanci i strażnicy miejscy prowadzą akcję 'Znicz'. Ich działania będą głownie polegać na zapewnieniu bezpieczeństwa odwiedzającym cmentarze.
(Tomasz Łepa)
Dodatkowo samochody wyjeżdżające obwodnicą w kierunku Szydłowca będą mogły skręcić w lewo w asfaltową drogę, biegnącą w pobliżu stawów cyranowskich do skrzyżowania z ulicami Partyzantów i Długą. Droga ta będzie drogą jednokierunkową z wjazdem od obwodnicy:

W Mielcu odwiedzający groby swych bliskich na Cmentarzu Komunalnym w dniu 1 listopada będą mogli pozostawić swoje samochody na jednym pasie obwodnicy miasta, która tylko w tym dniu będzie drogą jednokierunkową. We Wszystkich Świętych przejazd liniami specjalnymi 'S' Miejskiej Komunikacji Samochodowej będzie bezpłatny. Mówi Wiesław Barszcz, ze straży miejskiej: