Mielec: O promocji gospodarczej w Mielcu.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Uczestnicy konferencji zwiedzili także wieżę lotniska w Mielcu skąd mieli okazję oglądać start i lądowanie samolotu Piper Seneca (pajper seneka) z mieleckiej szkoły pilotażu Royal Star Aero.
(Tomasz Łępa)
Mielec i jego formy współpracy z przedsiębiorcami przedstawili również wiceprezydent Jan Myśliwiec oraz Krzysztof Ślęzak, dyrektor mieleckiej oddziału Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawie, który zarządza SSE EURO-PARK Mielec. Ponadto goście mieli okazję przyjrzeć się z bliska mieleckim zakładom produkcyjnym.

'Inwestycje w gminach. Samorząd po 25 latach” pod takim hasłem odbyło się w Mielcu spotkanie szefów Biur i Wydziałów Promocji Związku Miast Polskich. Przedstawiciele samorządów zrzeszonych w Związku Miast Polskich podczas spotkania w Mielcu nie tylko rozmawiali o tym jak przygotować ofertę inwestycyjną i jak rozmawiać z przedsiębiorcą chcącym ulokować w tym terenie inwestycje, lecz także przyjrzeli się jak funkcjonuje współpraca samorządu miasta Mielca z przedsiębiorcami w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK Mielec. Mówi Krzysztof Urbański z mieleckiego magistratu