Mielec: Niespodzianka na boisku

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

Bramki dla mielczan strzelili: Szymon Sobczak , Krystian Getinger, Sebastian Łętocha. Po niezwykle emocjonującym meczu Stal Mielec pokonała Wisłę Płock 4-3 w 1. rundzie Pucharu Polski i awansowała do 1/16 finału. A już w poniedziałek FKS Stal Mielec podejmie u siebie MKS Sandecje Nowy Sącz. Spotkanie zaplanowano na godz. 19.00
(Tomasz Łepa)
Chociaż na gola Sebastiana Łętochy w końcówce drugiej połowy odpowiedział Siergiej Kriwiec, to w doliczonym czasie Szymon Sobczak strzelił zwycięskiego gola na wagę awansu.

Zmienić wynik w tak szybkim tempie stało się realne – tłumaczy szkoleniowiec mielczan, Janusz Białek:

Do wielkiej niespodzianki doszło podczas spotkania I rundy Pucharu Polski. Stal Mielec pokonała 4:3 beniaminka Lotto Ekstraklasy, Wisłę Płock. Zaskoczenie jest tym większe, że faworyt od 11 minuty gry, prowadził 2:0. Mielczanie postanowili zmienić bieg rzeczy – mówi tuz po spotkaniu, obrońca w drużynie Stali Mielec, Krystian Getinger: