Mielec Fashion Week

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

W ubiegłorocznej edycji wśród projektantów byli finaliści i uczestnicy prestiżowych konkursów Cracow Fashion Awards, Young Fashion Day oraz Off Fashion. Projektanci specjalnie na mielecki pokaz przygotowali oryginalne, unikalne kolekcje: W sieci, Glamour Rock, Lnienie, Quick & Chic, Odważna i Romantyczna, COLOR it YOU, Flower wall, Mademoiselle, La vida en la esfera, Śniadanie u mistrzów. Czwarta edycja już w kwietniu. (Tomasz Łępa)

Mielec Fashion Week to także okazja do sprawdzenia się na wybiegu dla początkujących modelek. Jak mówi Ilona Jankowska imprezę trzeba starać się traktować jako dobrą zabawę: bawienie się modą i designem, to również argument do tego aby Mielec mógł znaleźć się na mapie modowej.

Ruszyły przygotowania do modowej imprezy Mielec Fashion Week 2013. To cykl pokazów mody tworzonej przede wszystkim przez młodych projektantów z Mielca i Podkarpacia. Pomysłodawczyni i reżyserka pokazów, mielczanka Ilona Jankowska, zdecydowała, że tegoroczna impreza ma pokazać przede wszystkim kostiumy podkreślające emocje człowieka.