Mielec: Druga edycja „Świątecznego koncertu charytatywnego”

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Aneta Bochnak

Fundacja Klub Młodych Liderów po raz kolejny postanowiła wspomóc najbardziej potrzebujących! Młodzi Liderzy  organizują koncert charytatywny, z którego zebrane fundusze w całości zostaną przekazane na rehabilitację kilkuletniego mielczanina.

Kamil cierpi na leukodystrofię. Jest to choroba nieuleczalna, jednak jej skutki można załagodzić odpowiednią rehabilitacją. Na to potrzeba jednak pieniędzy, których mamie chłopca brakuje.

Poprzedni koncert cieszył się dużym zainteresowaniem i ledwo pomieściliśmy wszystkich chętnych na sali kinowej w SCK. Tym razem wybraliśmy miejsce, w którym spokojnie zmieści się aż 500 osób! Zadbaliśmy o jeszcze lepsze nagłośnienie, fantastycznych wykonawców oraz nie zapomnieliśmy o dodatkowej atrakcji. To wszystko po to, by zarówno młodzi, jak i starsi ludzie mogli ciekawie spędzić wieczór na zabawie ze znajomymi,  równocześnie pomagając ciężko choremu Kamilkowi.

Wystąpią m.in.: Sara Girgis – uczestniczka 7. Edycji „The Voice of Poland”; Szarp – mielecki raper, który wykona oprócz numerów solowych, premierową piosenkę w duecie z Sarą; Kuba Kołcz – zwycięzca ostatniej edycji „Mielec ma Talent” oraz Christian Kucharski(znakomity BeatBoxer, uczestnik Mielec ma Talent”). Dodatkową atrakcją będzie również pokaz akrobacji rowerowych wykonany przez Bartka Ćwika – półfinalistę „Mam Talent”!

Koncert odbędzie się 19 grudnia o godzinie 18 na auli ZST. 

 

Biletem wstępu będzie cegiełka, o kwocie minimalnej 5 zł, na rzecz rehabilitacji Kamila. Bilety będą do nabycia bezpośrednio przed wydarzeniem.