Mielec: Dobre wsady i wygrane.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Dominik Siatrak

W kategorii U-18 wśród 8 startujących drużyn pierwsze miejsce zajęła drużyna: 'Sandały Mojżesza' (Marcin Badyga, Błażej Karlik, Michał Szwedo, Jacek Buczek). W kategorii OPEN na 12 startujących drużyn pierwsze miejsce należało do drużyny '440 KG' (Mirosław Bauer, Grzegorz Hynek, Damian Marcinkowski, Hubert Krupa) z Mielca. Miejsce drugie zajęła 'Kapa Team (Adrian Kapuściński, Marcin Szydłowski, Grzegorz Floryański, Zbigniew Telejko) również z Mielca a zwycięzcą konkursu tzw. 'trójek' został także mielczanin Michał Giża.
(Tomasz Łepa)
Jak zaznacza Andrzej Wilk, w Mielcu potrzeba jest więcej boisk wielofunkcyjnych:

Z mieleckimi akcentami w postaci dwóch pierwszych miejsc w kategorii OPEN zakończył się uliczny turniej koszykówki 'Czylibasket 2014', jaki odbywał się w Mielcu już po raz trzeci.