Mielec: Sukcesy Piłkarskich Nadziei

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Aneta Bochnak

Ponadto srebro oraz nagrodę dla najlepszego zawodnika z rozgrywanego w Ropczycach turnieju przywieźli podopieczni trenera Grzegorza Wcisło –  z rocznika 2004.

Także drugie miejsce w ogólnopolskim turnieju w Starachowicach zajął rocznik 2008, a najlepszym bramkarzem imprezy został Gabriel Krempa z APPNu. Podobne wyróżnienie z Sanoka przywiózł Eryk Mrozik z rocznika 2006, a jego koledzy uplasowali się tuż za podium w dziesięcio drużynowej stawce.

Sukcesem zakończył się też międzynarodowy turniej rocznika 2007, który w Brzostku uplasował się na drugim miejscu tuż za ekipą UKS Szóstka Jasło. MVP zawodów został piłkarz „Nadziei” Karol Rogóż.

(TŁ)

 Miniony weekend dla  drużyn  Piłkarskich  Nadziei z Mielca  to pasmo sukcesów.  

Rocznika 2005 trenera Jacka Cyganowskiego wygrał dwa turnieje w Rzeszowie i w Nisku. W pokonanym polu pozostawiając takie marki jak Cracovia, Stal Mielec czy Stal Stalowa Wola.

Najlepszym zawodnikiem rzeszowskiego turnieju został podopieczny APPN Jakub Stec, a królem strzelców w Nisku, Kuba Wójcik. Najlepszym bramkarzem został: Karol Babirecki z Siarki Tarnobrzeg. Pierwsze miejsce w rzeszowskim turnieju  zajęły Piłkarskie Nadzieje z Mielca , drugie  miejsce zajęła – SMS Stal Mielec a trzecie  – Siarka Tarnobrzeg.

Mówi trener Piłkarskich Nadziei, Jacek Cyganowski.