Mielec: LKS Mielec w Radomiu.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

Na zakończonych w niedzielę Mistrzostwach Polski Młodzików w Radomiu sportowcy LKS Mielec mogą zaliczyć do udanych. Wiktroia Raś obroniła tytuł Mistrzyni Polski z roku ubiegłego w chodzie na 3000m z czasem 15m:26s.43. Srebrny medal na tym samym dystansie wywalczyła Julia Mądra – 15:50.21 Na miejscu szóstym konkurencję chodu ukończyła Aurelia Barszcz – 16:33.71. W biegu na 2000m Paweł Dulik ustanowił swój rekord życiowy – 16m:33s.71, co dało mu ostatecznie 22 miejsce Wśród chłopców piąte miejsce w chodzie na 5000m zajął Marcin Jacher osiągając wynik 27m:37.37. W skoku w dal debiutowała Gabriela Torba, której niestety nie udało się zakwalifikować do wąskiego finału, ostatecznie zajmując 14 pozycję z wynikiem 4m.50cm.