Mielec: Jan Myśliwiec nie jest już dyrektorem ZST

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Z dniem 23 stycznia Jan Myśliwiec przestał być dyrektorem Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu. Dyrektor placówki szkolnej porozumiał się z Zarządem Powiatu Mieleckiego w sprawie odejścia z zajmowanego dotąd stanowiska. Miało to związek z decyzją prezydenta Mielca Daniela Kozdęby o powołaniu Jana Myśliwca na swojego zastępcę.
Nowo powołany wiceprezydent 20 stycznia br. złożył podanie do starosty o rozwiązanie stosunku pracy na mocy porozumienia stron, a podczas dzisiejszego posiedzenia Zarządu Powiatu Mieleckiego został odwołany z dotychczasowego stanowiska. – Umowa została rozwiązana na wniosek pana dyrektora za porozumieniem stron. Podejmując tę decyzję kierowaliśmy się dobrem uczniów i szkoły. Panu Janowi Myśliwcowi życzymy powodzenia i sukcesów w nowej roli – powiedział starosta Zbigniew Tymuła.
Zarząd powiatu na chwilę obecną powierzy pełnienie obowiązków dyrektora Zespołu Szkół Technicznych jednemu z obecnych wicedyrektorów, a za kilka miesięcy zostanie rozpisany konkurs na stanowisko dyrektora ZST w Mielcu.
(Tomasz Łępa)