Mielec: Weekendowe wyniki sportowe

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Tomasz Łępa

W ramach 20. kolejki ekstraklasy zespół PGE FKS Stal Mielec rozegrał mecz z drużyną Rakowa Częstochowa. Spotkanie to zakończyło się bezbramkowo dla obu zespołów.
W pierwszej połowie spotkania to drużyna prowadzona przez Adama Majewskiego miała przewagę i kreowała większą ilość sytuacji bramkowych. Już w 11 minucie spotkania bramkę zdobył debiutujący po powrocie do zespołu Koki Hinokio, lecz po przeprowadzonej analizie VAR, arbiter spotkania- Daniel Stefański zdecydował o anulowaniu gola, twierdząc, że Mateusz Mak faulował zawodnika z Częstochowy.
W 67 minucie spotkania bramkę dla lidera PKO BP Ekstraklasy zdobył Ivi Lopez. Jednak również i w tej sytuacji po analizie VAR- sędzia Stefański anulował bramkę.
O spotkaniu meczowym mówi mielecki zawodnik, Mateusz Mak.

Kolejne powody do radości mają mieleckie siatkarki ITA TOOLS STAL MIELEC. Pokonały one w setach 3:0, drużynę TRANS-ANN PŁOMIEŃ SOSNOWIEC. Niestety z porażką do Mielca powrócili mieleccy szczypiorniści. W meczu wyjazdowym HANDBALL STAL MIELEC przegrała z GROT BLACHY PRUSZYŃSKI ANILANA ŁÓDŹ wynikiem 32:30.
Natomiast Drużyna Piłkarskich Nadziei rocznik 2008 – uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego STAL MIELEC, wywalczyła tytuł futsalowego mistrza województwa podkarpackiego. W rozgrywanych w podrzeszowskim Zarzeczu, turnieju finałowym podopieczni trenera Sekuły okazali się bezkonkurencyjni w gronie ośmiu najlepszych w regionie drużyn w halowej odmianie piłki nożnej.
W stojących na wysokim poziomie zawodach mielczanie okazali się najlepsi wygrywając kolejno zmagania w grupie, półfinale i meczu o złoto, w którym po niezwykle emocjonującym spotkaniu, pokonali w rzutach karnych drużynę SMS Rzeszów.