Mielec: Weekendowe mecze

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Tomasz Łępa

Podczas niedzielnego spotkania Stal Mielec zremisowała 1:1 z Lechem Poznań w meczu 13. kolejki PKO Ekstraklasy. Punkt Kolejorzowi uratował w końcówce Pedro Tiba. Jak mówi Dariusz Żuraw szkoleniowiec gości, spotkanie to miało dwie różne  odsłony.

Mielec zaskoczył swoją postawą przyjezdnych. W 27. minucie Kamil Kościelny zagrał w pole karne, gdzie znajdował się Andreja Prokić, ten uderzeniem głową pokonał Bednarka i tym samym wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. 87 minuta spotkania dała już remis dla Lecha Poznań. Grę swojej drużyny ocenia trener Biało-Niebieskich, Leszek Ojrzyński.

Ze stadionu przenosimy się na mielecki parkiet. W zaległym meczu 1. ligi siatkarek mielczanki podejmowały Energetyka Poznań. Był to drugi mecz Stali w ten weekend. W  piątek mielczanki  pokonały 3:2 Solną Wieliczka zaś w niedzielę przegrały one  z Poznaniem 2:3 w setach.