Mielec: Tym razem bez sukcesu i chwały….

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Wojtek Janczura

Ostatni mecz w tym  roku nie poszedł po myśli  piłkarzy ręcznych Handball Stali Mielec. Mielczanie, choć długo byli równorzędnym rywalem dla Padwy Zamość, musieli ostatecznie uznać wyższość swojego rywala.  Handball Stali Mielec przegrała we własnej hali z Padwą Zamość 29:35 mimo, że po 30 minutach prowadziła 16:14. W zespole z Mielca zadebiutował Michał Kubisztal. Legenda polskiej piłki ręcznej została wypożyczona z Orła Przeworsk na mecz z Padwą Zamość ze względu na dużą ilość kontuzji w mieleckim zespole. Po  meczu stwierdził iż  o porażce zespołu zdecydowało kilka błędów.

Wznowienie rozgrywek w Lidze Centralnej nastąpi w  połowie stycznia, wtedy to drużyna z Mielca  zagra na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Natomiast w  Tauron Lidze siatkarek Ita Tools Stal Mielec nie sprostała na wyjeździe liderowi,  Chemikowi Police.  Dla mielczanek była to porażka w trzech setach do 21,18 i 17.