Mielec: Są powody do radości

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Tomasz Łępa

W ramach 21 kolejki II ligi rozgrywkowej w piłce ręcznej  mężczyzn,  SPR Stal II Mielec  na własnym boisku podejmowało SPR Górnik Zabrze. Kibice mogli oglądać  emocjonujące spotkanie bowiem  żaden zespół nie mógł wyjść na bezpieczne prowadzenie.  W drugiej część spotkania goście doprowadzili   do remisu, a dalej przez kilka minut prowadząc spotkanie.  Na szczęście dobry atak pozwolił  Stali odnieść zwycięstwo 29:25  i zdobyć kolejne, ważne 3 punkty.

Mówi trener Tomasz Sondej, trener Stali Mielec.

Mówi zawodnik SPR Stal II Mielec, Filip Draguła.

Jak zaznacza trener gości, Marek Kąpa zwycięstwo Mielca  jak najbardziej zasłużone.

Z wygranej może się także cieszyć Handball Stali Mielec. Po znakomitym spotkaniu, kapitalnej pierwszej połowie i bardzo solidnej drugiej, ostatecznie  mielczanie wygrali 32:28 z Gwardią Opole. Dzięki tej wygranej podopieczni trenera Rafała Glińskiego opuszczają  ostatnie miejsce w ligowej tabeli.