Mielec: Ranna Stal przegrywa z Wicemistrzem Polski.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Iwona Pol

Piłkarzom ręcznym z Mielca nie udało się pokonać Orlen Wisła Płock. Mielczanie przegrali  22:36. Drużyna SPR Stal Mielec rozpoczęła w składzie, jakim w tym sezonie nie miała jeszcze okazji grać, gdyż na rozegraniu od pierwszych minut zobaczyliśmy Jakuba Olszewskiego, Daniela Dutkę i Jakuba Ćwiękę. Ciężar zdobywania bramek na swoje barki wzięli szczególnie dwaj ostatni, byli to jedyni tego dnia boczni rozgrywający w talii Dawida Nilssona i Marcina Basiaka.

O ile pierwsza połowa była w miarę wyrównana i mielczanie potrafili postawić się Wiśle, o tyle w drugiej odsłonie byli już tylko tłem dla Wicemistrzów Polski. Mówi trener mielczan Dawid Nilsson.

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski. W rywalizacji pozostały Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Cracovia, Lech Poznań, Piast Gliwice, Stal Mielec, GKS Tychy i Miedź Legnica.  Stal Mielec  zmierzy się  z drużyną Lech Poznań.