Mielec: Meczowe weekendowe punkty

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Tomasz Łępa

Za ekstraklasową drużyną  PGE FKS Stal Mielec mecz kontrolny  z zespołem Stali Rzeszów. Spotkanie to  zakończyło się wynikiem 1:1. Gola dla  zespołu z Mielca w 75 minucie spotkania zdobył z rzutu karnego Alex Vallejo, a dwie minuty przed końcem meczu bramkę dla Stali Rzeszów strzelił Krzysztof Danielewicz.

Jak ocenia to spotkanie nowy trener ekstraklasowej Stali Mielec ?,  mówi Kamil Kiereś.

Zwycięstwem mieleckich siatkarek zakończyło się natomiast spotkanie pomiędzy ITA TOOLS STAL MIELEC a  NIKE WĘGRÓW. Wygrana mimo  kilku błędów  mielczanek ostatecznie zakończyła się wygraną Stali Mielec w setach  3:0.

Jak zaznacza II trener ITA TOOLS STAL MIELEC Mikołaj Marianskin, każde spotkanie przybliża do tego najważniejszego.

Z wygranej cieszą się  także mieleccy szczypiorniści. Choć do przerwy z KPR Autoinwest Żukowo zapowiadało się na wyrównany mecz i emocje do samego końca, to Handball Stal Mielec pewnie i w dobrym stylu pokonała  przeciwnika 40:28.  O końcowym wyniku zadecydowała druga połowa, którą mielczanie zagrali wręcz w  piorunującym stylu.