Hyżne. Śmiertelny wypadek.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Do śmiertelnego wypadku doszło dzisiaj rano w Hyżnem. W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów jedna osoba zginęła na miejscu, a dwie z obrażeniami transportowane są do szpitala. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.
Do wypadku doszło po godz. 7. Jak ustalili interweniujący na miejscu policjanci drogówki, kierujący peugeotem jadąc w kierunku Dynowa na łuku drogi stracił panowanie na pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zdarzył się czołowo z kierującym volkswagenem transporterem. W wyniku zderzenia pasażerka peugeota zginęła na miejscu. Kierujący peugeotem i pasażer volkswagena z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala.
W chwili obecnej na miejscu pracuje policyjna ekipa wypadkowa, która ustali dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia. Droga jest zablokowana w obu kierunkach, jest to odcinek drogi wojewódzkiej nr 878. Policjanci organizują objazdy.
Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Panujące warunki atmosferyczne powoduj, że drogi i ulice są oblodzone. Należy bezwzględnie dostosować prędkości do trudnych warunków drogowych.
(www.podkarpacka.policja.gov.pl)