Huta Komorowska: 'W sześć dni dookoła świata'.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Oferta dotycząca ferii zimowych będzie obowiązywać w dniach 15 – 29 lutego.
Można już rezerwować terminy dla grup zorganizowanych.
(Joanna Sarwa)
PROGRAM:
16 luty – dzień afrykański z Kardynałem Adamem Kozłowieckim SJ – Filmy i warsztaty plastyczne podczas których zrobimy książkę artystyczna o Kardynale.
18 luty – dzień poświęcony misjonarzom z Ameryki Południowej Błogosławionym Zygmuntowi Strzałkowskiemu i Michałowi Tomaszykowi. Oprócz tego stworzymy eksponaty do Muzeum ,,Ziemniaka' symbolu Ameryki Południowej. Nauczymy się też hymnu ŚDM i będziemy dobrze razem bawić się.
20 luty – dzień w którym dotrzemy do Ameryki Środkowej i zobaczymy Meksyk. Tego dnia podczas warsztatów poznamy Sanktuarium Matki Bożej z Gwadelupy. Będziemy tworzyć obrazy nie z tej ziemi.
23 luty – to dzień spędzony w Ameryce Północnej, poznamy historię pierwszej świętej Indianki. Na zajęciach poznamy jak maluje się herbatą i kakaem. Tego dnia będzie tez można zobaczyć autorskie filmy misjonarzy z misji.
25 luty – przeniesiemy się do Indii i spotkamy się z św. Matkę Teresę. Poznamy świat indyjskich smaków.
27 luty – to dzień kiedy przeniesiemy się do Japonii i zapukamy do drzwi św. Maksymiliana Marii Kolbe. Warsztaty dziennikarskie i nie tylko.
A temu służyć ma specjalnie opracowany program:

Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej na okres ferii zimowych przygotowało zajęcia dla dzieci i młodzieży pod hasłem 'W sześć dni dookoła świata'.
Mówi dyrektor muzeum ks. Daniel Koryciński: