Gorzyce: Nagrody w konkursie Bitwa na choinki

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc zostali uhonorowani nagrodami ufundowanymi przez Wójta Gminy Gorzyce. Pierwsze miejsce nagrodzono tablicą magnetyczną, do zdobywców drugiego i trzeciego miejsca trafiły zestawy plastyczne do prowadzenia zajęć. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Kolejna edycja konkursu już w grudniu.
(Dominik Siatrak)
Praca wykonana przez przedszkolaków z Sokolnik zwyciężyła w drugiej edycji konkursu 'Bitwa na choinki', który zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzycach. Konkurs skierowany był do instytucji i placówek z terenu gminy. W tym roku motywem przewodnim była choinka ekologiczna.
Przygotowano w sumie dziesięć choinek. O tym, które prace zdobędą nagrody decydowano przez trzy tygodnie poprzez głosowanie na jednym z portali społecznościach. Zwycięski projekt otrzymał 1040 likeów. Drugie miejsce zdobyła praca Warsztatów Plastycznych Środowiskowego Domu Kultury w Gorzycach, natomiast trzecie Domu Kultury we Wrzawach powiedziała dyrektor biblioteki Mariola Stopińska Hara: