Baranów Sandomierski: Majówka w zamku

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Z kolei dziś w zamku dzień rodzinny. W programie znalazł się pokaz filmów i programów animowanych dla dzieci, bal z białą damą, a dla dorosłych o godzinie 20 projekcja filmu 'Czarne Chmury'.
W Święto Narodowe Trzeciego Maja na terenie obiektu będzie można podziwiać między innymi występ mażoretek 'Diament' z Chmielowa, i zespołu muzycznego 'Euforia'. Nie zabraknie pokazów tańca towarzyskiego a także Tamburetek z Tarnobrzega. Na godzinę 18: 30 zaplanowano konkurs wiedzy historycznej a pół godziny później zabawę taneczną.
Wszystkie majówki w zamku w Baranowie Sandomierskim rozpoczynają się o godzinie 15.
Krzysztof Lisiecki z Zarządu obiektu podkreśla, że Zespół Pałacowo Parkowy w Baranowie Sandomierskim jeszcze szerzej otwiera się na mieszkańców i turystów. Takich wydarzeń jak ta majówka ma być więcej:

W Zespole Pałacowo Parkowym Baranowie Sandomierskim trwa zamkowa majówka. Przez cały majowy weekend zarówno dla młodszych jak i tych nieco starszych czeka wiele atrakcji. Dmuchane urządzenia zabawowe, pokazy filmów, występy lokalnych zespołów i wiele więcej.
Miniona niedziela upłynęła pod hasłem 'podróży w czasie'. Były, więc gonitwy kawaleryjskie turniej rycerski, pokaz szermierki a także zrekonstruowana osada rycerska. W rolę rycerze wcielił się szef stowarzyszenia ESTEKA z Tarnobrzega Janusz Szwed: