Mielec Fashion Week 2012.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Już dziś o godzinie 18.00 w sali widowiskowej w Domu Kultury SCK w Mielcu zainaugurowana zostanie kolejna odsłona modowej imprezy Mielec Fashion Week 2012.
To już trzecia edycja mieleckiego pokazu mody.
Fashion Week to znakomita okazja do zapoznania się z nowymi trendami w modzie oraz urodzie. Tegoroczna, wiosenna edycja nosi tytuł 'Pretty Women”. Będzie to wyjątkowa uroczystość. Swój udział zapowiedziało już 15 projektantów, m.in. finaliści i uczestnicy prestiżowych konkursów Cracow Fashion Awards, Young Fashion Day oraz Off Fashion.
Projektanci specjalnie na mielecki pokaz przygotowali oryginalne, unikalne kolekcje: W sieci, Glamour Rock, Lnienie, Quick & Chic, Odważna i Romantyczna, COLOR it YOU, Flower wall, Mademoiselle, Nympheeria, Folk-fly, Pensjonarki, Cyklista, La vida en la esfera, Śniadanie u mistrzów, Future, Pretty Madame.
Modelki zaprezentują ponad 150 oryginalnych projektów. Przedstawią również najnowsze trendy w makijażach i fryzurach. Wszystko za sprawą profesjonalnych wizażystów i fryzjerów salonu fryzjerskiego i kosmetycznego EGO.
Podczas imprezy przewidziane są liczne atrakcje. Jedna z nich to pokaz bielizny w stylu Folk Design stworzonym przez znaną, polską projektantkę Anetę Larysę Knap.