Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w nocy na osiedlu Rzochów w Mielcu. Jak wynika ze wstępnych informacji, grupa około dziesięciu mężczyzn miała zaatakować i pobić kilku obcokrajowców w rejonie klubu Tropicana. Na chwilę obecną mieleccy policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia, jego przebiegu oraz identyfikację wszystkich uczestników zajścia, które miało miejsce w miniony weekend. Ofiarami było dwóch obywateli Gwatemali, pozostali pochodzili z Hondurasu, Salwadoru, Kolumbii i Wenezueli.
Mówi Bernadetta Krawczyk z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.
Zostali poinformowani, że po wytrzeźwieniu powinni przybyć do budynku komendy policji gdzie będą mogli złożyć stosowne zawiadomienie. Na tę chwilę nie są znane motywy działania sprawców.
Od władz miasta Mielca mieszkańcy osiedla Rzochów domagają się zamknięcia klubu.








