Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyła się tradycyjna gala „Młodzi Nieprzeciętni”. Była to XXXI edycja tego wydarzenia. Podczas uroczystej gali nagrodzono: 97 uczniów wyróżnionych tytułem Młody Nieprzeciętny,11 najlepszych uczniów ze szkół prowadzonych przez Gminę Miejską Mielec oraz 61 nauczycieli uhonorowanych tytułem Nieprzeciętny Nauczyciel.
Mówi Mirosław Kapinos, Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Mielcu.
Wśród szkół, które także otrzymały certyfikat „Szkoły Przyjaznej Uczniom” znalazła się Szkoła Podstawowa nr 2 w Mielcu.
Gala „Młodzi Nieprzeciętni” była nie tylko okazją do wyróżnienia uczniów i nauczycieli, ale także do wspólnego świętowania sukcesów edukacyjnych mieleckiej młodzieży i grona pedagogicznego.








