Rudnik nad Sanem: Biegali mimo mrozu

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Kolejna edycja Rudnickiego Dzikiego Biegania już w czerwcu. Planowana jest również jesienne edycja tej imprezy biegowej. A w trzecich zawodach kończących I edycję na dystansie 11 kilometrów najlepszym okazał się Piotr Trojanowski, który pokonał trasę w czasie 52 minut. Na drugim miejscu uplasował się Jerzy Czaja, a trzecie miejsce zajął Paweł Dąbek. Natomiast na dystansie 4 kilometrów zwyciężył Kamil Pucko, druga była Aleksandra Trojanowska, a trzeci Maciej Rychlak.
(Marta Górecka)
Rudnickie Dzikie Bieganie tak nazywa się impreza, której pierwsza edycja odbyła się w Rudniku nad Sanem. A na pierwsze Rudnickie Dzikie Bieganie złożyły się trzy biegi. W ostatnim na dystansach czterech i 11 kilometrów rywalizowało 24 biegaczy w wieku od kilkunastu do 59 lat. Organizator zawodów Tomasz Grzecznik cieszył się że z biegu na bieg rośnie liczba uczestników, mimo że mroźna pogoda nie zachęca do biegania: