Redakcja

Radio Leliwa sp. z o.o.

ul. Wyspiańskiego 12/5

39-400 Tarnobrzeg

tel. 15 823 66 55

fax.15 823 01 78

NIP 867 000 42 05

REGON 830014442

KRS 0000193904

Bank Pekao S.A. I O/Tarnobrzeg

10 1240 2744 1111 0000 3991 0758



 

Dział Wiadomości

tel. 15 823 66 44

radio@leliwa.pl


Joanna Sarwa

joanna.sarwa@leliwa.pl


Dominika Miś

dominika.mis@leliwa.pl

 

Iwona Pol

iwona.pol@leliwa.pl


Małgorzata Figacz

malgorzata.migacz@leliwa.pl

 

Reporterzy

tel. 15 822 00 36


Ewa Wójcik Lis - Tranobrzeg

reporter@leliwa.pl


Dominik Siatrak - Nowa Dęba,

Baranów Sandomierski, Gorzyce, Grębów

dominik@leliwa.pl


Marta Górecka - Stalowa Wola, Janów Lubelski

tel. 15 - 843-25-25

marta.gorecka@leliwa.pl


Marcin Gabrek - Sandomierz

marcin.gabrek@leliwa.pl


Tomasz Łępa - Mielec

603-197-301

mielec@leliwa.pl

 

Paweł Galek - Mielec,

Kolbuszowa, Cmolas

pawel.galek@leliwa.pl

 

Prezenterzy, prowadzący program

tel. 15-822-33-33

antena@leliwa.pl


Iwona Mazur

iwona.mazur@leliwa.pl

Joanna Kwiatkowska

Piotrek Żak

 Wojtek Janczura 
 

Audycje autorskie

Piotr Duma

Tadeusz Gospodarczyk

Paweł Piotrowski

Piotrek Ślusarczyk

Kazimierz Wiszniowski

Adam Wójcik

 

Muzyka

Paweł Łukacz

studio@leliwa.pl

Copyright © 2013 Radio Leliwa
Created by EFEKT Biuro Promocji i Reklamy