Mielec: Stal odbiła się od Martina Gali.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Iwona Pol

Wygraną Górnika Zabrze 37:25 dla Stali Mielec zakończyło się wczorajsze spotkanie piłkarzy ręcznych w Mielcu. O ile do 15 minuty spotkania gra na parkiecie miała wyrównany poziom to kolejne minuty pokazywały wyższość gości. Niestety pokłosie błędów, jakie przytrafiały się Stali,  Górnik wykorzystywał je bezlitośnie wyprowadzając szybkie kontry.  O grze swoich zawodników mówi trener mielczan, Michał Przybylski.

Zdaniem Daniela Dutki mieleckiego szczypiornisty  w tym sporcie trzeba umieć tez przegrywać i docenić  silne strony przeciwnika, dodaje.

„Biało-Niebiescy” nie będą mięli zbyt wiele czasu na odpoczynek, gdyż mielczanie już w niedzielę zmierzą się na wyjeździe z Arką Gdynia. Pozostajemy jeszcze przy piłce ręcznej.  W hali Szkoły Podstawowej w Cmolasie odbył się drugi turniej Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup”. W ostatecznym rozrachunku najlepsi w młodszej kategorii wiekowej  okazali się szczypiorniści Szkoły Podstawowej z Dzikowca, zaś w kategorii starszej triumfowała Juvenia Rzeszów.