Siedemnastoletni motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu z osobowym Chevroletem. Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 14.00 na Alei Warszawskiej w Tarnobrzegu.
– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28-letni kierujący samochodem osobowym, wyjeżdżając z parkingu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się motocykliście. Motocyklem Yamaha kierował 17-letni mężczyzna, który jechał Aleją Warszawską od strony Sandomierza w kierunku centrum miasta. W wyniku zdarzenia motocyklista doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że zarówno kierujący samochodem, jak i motocyklista byli trzeźwi – informuje rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, młodszy aspirant Agnieszka Wilk.
Droga gdzie doszło do zdarzenia jest przejezdna.
(fot. KMP Tarnobrzeg)









