Otwarte pokazy ratownictwa medycznego odbędą się w czwartek, 14 listopada, o godzinie 9.00, w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego w Tarnobrzegu.
W programie wydarzenia są: prezentacja ambulansu i sprzętu ratowniczego i nauka pierwszej pomocy, w tym możliwość ćwiczenia na fantomie podstawowych czynności ratowania życia.
Spotkanie organizują: tarnobrzeska PWSZ oraz ratownicy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu. Przedsięwzięcie ma związek z Dniem Ratownictwa Medycznego, który przypada 13 października.
Fot. Zdjęcie ilustracyjne.


![[Kultura] Tarnobrzeg. Dziś wykład o „Państwowym Instytucie Geologicznym”](https://leliwa.pl/wp-content/uploads/2026/05/fb0393ae5897b3ae92bfce0c380db16a_xl-350x250.jpg)





