22 sierpnia na boisku przy pływalni Smoczka w Mielcu odbędzie się Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej. W godzinach od 10:00 do 19:00 czekać będzie mnóstwo sportowych emocji, dobrej zabawy i atrakcji dla całych rodzin.
To wydarzenie ma jednak przede wszystkim jeden ważny cel – pomoc siostrze Anecie, która od stycznia przebywa w szpitalu w Mielcu. Aneta zachorowała na zespół Guillaina-Barrégo, ciężką chorobę neurologiczną, która całkowicie odmieniła jej życie. Od połowy czerwca przebywa na oddziale rehabilitacyjnym i każdego dnia walczy o odzyskanie sprawności oraz powrót do samodzielnego życia.
Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na jej dalszą rehabilitację. Przed Anetą jeszcze długa i kosztowna droga, dlatego każda pomoc ma ogromne znaczenie.
Oprócz głównej atrakcji, czyli charytatywnego turnieju siatkówki plażowej, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. W programie między innymi pokaz zumby, tańce latynoskie, dmuchańce, kreatywne warsztaty dla najmłodszych, Koło Fortuny, stoisko z rękodziełem, przeciąganie liny, skoki w workach oraz Festiwal Kolorów. Nie zabraknie także konkursów, muzyki i dobrej zabawy.
Będzie również strefa gastronomiczna, o którą zadba sąsiadująca pizzeria PizzerAnka 2.0.








