Rodzice wraz z dziećmi tłumnie przybyli w sobotę do Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu, w którym odbył się „Dzień Zdrowia Dzieci”. Frekwencja pokazała, że tego typu inicjatywy są bardzo potrzebne.
Podczas wydarzenia dzieci i młodzież mogły skorzystać z bezpłatnych badań, konsultacji specjalistycznych oraz warsztatów z zakresu pierwszej pomocy.
Noworodki badała Wiesława Szematowicz-Mycek, specjalista w dziedzinie neonatologii i pediatrii z Oddziału Neonatologii Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu.
Akcja miała promować profilaktykę zdrowotną oraz umożliwić wczesne wykrywanie problemów zdrowotnych u dzieci. Udział w wydarzeniu był bezpłatny.








