Dużo słońca i bardzo wysokie temperatury – tak prezentuje się pogoda dla regionu na najbliższe dni. Szczególnie upalnie ma być w niedzielę gdy termometry w cieniu mogą wskazywać nawet 38 stopni Celsjusza.
Jak radzić sobie z tak ekstremalnymi temperaturami? To na ulicach Tarnobrzega sprawdzał nasz dziennikarz Dominik Siatrak.
(zdjęcie ilustracyjne / pixabay)








