W niedzielę, 28 czerwca, na terenach zielonych „Stawik” w tarnobrzeskiej Wielowsi odbędzie się rodzinny piknik „Witajcie Wakacje – Fundusze Europejskie dla Rodzin”. Piknik rozpocznie się o godzinie 14.00 i potrwa do godz. 18.00.
Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Serca dla Wielowsi oraz Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego.
Mówi wiceprezes stowarzyszenia, Marta Wryk.
W programie znalazły się piana party, tor przeszkód, trampoliny bungee, dmuchaniec oraz animacje dla najmłodszych. W organizację włączyła się także OSP Wielowieś.

Mówi wiceprezes jednostki, a zarazem przewodniczący osiedla Wielowieś, Paweł Wryk.
Piknik w Wielowsi, to przedsięwzięcie odbywające się w ramach inicjatywy „Funduszowy Czerwiec – Europa w naszej okolicy”, organizowane przez Tarnobrzeski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej.











