W dniu 17 grudnia o godzinie 13:00 w Samorządowym Centrum Kultury w Obrazowie odbędzie się spotkanie wigilijno-opłatkowe adresowane do osób starszych, samotnych oraz osób z niepełnosprawnościami.
Organizatorem wydarzenia jest wójt Gminy Obrazów Krzysztof Tworek we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Obrazowie.
Celem spotkania jest integracja mieszkańców, podkreślenie wartości wspólnotowych oraz zapewnienie osobom potrzebującym możliwości uczestnictwa w tradycji wigilijnej w atmosferze życzliwości i wsparcia.
Program wydarzenia obejmuje: część artystyczną przygotowaną przez uczniów Szkoły Podstawowej w Głazowie, wspólne dzielenie się opłatkiem, wspólne kolędowanie i wykonanie pamiątkowych zdjęć.





![Połaniec: Połaniec tętni kulturalną energią [ZDJĘCIA]](https://leliwa.pl/wp-content/uploads/2026/06/63c85d8fea3a65f4a0888e30607c53a7_xl-350x250.jpg)


