W Mielcu trwa montaż lodowiska na mieleckich błoniach. Jak udało się nam dowiedzieć jego oficjalne otwarcie ma nastąpić dopiero w połowie miesiąca grudnia. Tym razem jak zapewnia dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu Jacek Cyganowski, nowy obiekt przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom jazdy na łyżwach.
Nowe lodowisko będzie większe, przestronne i bezpieczne zaznacza dyrekcja MOSiR Mielec.
Natomiast już od tygodnia z lodowiska mogą korzystać miłośnicy jazdy na łyżwach w Radomyślu Wielkim.



![Mielec: Wewnętrzny IV EDU CUP – wyjątkowy początek wielkiego świętowania [ZDJĘCIA]](https://leliwa.pl/wp-content/uploads/2026/06/4a76c7b449b0ccfa7f0e6cfe5eb826bc_xl-350x250.jpg)




