’Kobiety 3D – Jak odważyć się na zmianę’ to tytuł konferencji, która w 15 maja odbędzie się w Stalowej Woli. Wydarzenie skierowane jest do kobiet a organizują je Stowarzyszenie Kobiety w Centrum Podkarpackie wraz z radną miejską Urszulą Tatays.
Jak podkreśliła radna do udziału w konferencji zaproszone zostały ciekawe kobiety, które między innymi wezmą udział w panel dyskusyjnym jak odważyć się na zmiany
Panel poprowadzi Joanna Warecha – dziennikarka i Dyrektor TVP Wilno.
Urszula Tatys zachęca do udziału w wydarzeniu, bo jak przekonuje konferencja ma pokazać kobietom, że to one mają mówić o tym czego potrzebują, a nie dowiadywać się czego powinny oczekiwać
Podczas konferencji odbędą się też warsztaty dotyczące europejskich praw i wartości. Będzie też wykład doktora Marcina Szewczyka pod tytułem 'Feminatywy i komu to potrzebne”.
Nie braknie też ciekawych stoisk, a muzycznie konferencję zakończy Oliwia Hausner.
Konferencja 'Kobiety 3D – Jak odważyć się na zmianę’ już w czwartek o 17.00 w Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli.