+48 158 321 321

Radio Leliwa

SŁUCHAJ NAS

  • Region
    • Mielec/Dębica/Kolbuszowa
    • Sandomierz/Staszów /Opatów
    • Stalowa Wola/Nisko
    • Tarnobrzeg
  • Muzyka
  • Audycje
    • Kevin od kuchni prosto z Mielca
    • Pod żaglami Leliwy
    • Niedzielne pozdrowienia
    • Naturalnie z Leliwą
    • Dziedzictwo i tradycja Jana Słomki
    • Lis i Wilk – opowieści z kurnika
  • Reklama
  • Gość radia
  • Zapowiedzi
  • Giełda pracy
  • O nas
    • Kontakt
    • Regulamin konkursu
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
Radio Leliwa
  • Region
    • Mielec/Dębica/Kolbuszowa
    • Sandomierz/Staszów /Opatów
    • Stalowa Wola/Nisko
    • Tarnobrzeg
  • Muzyka
  • Audycje
    • Kevin od kuchni prosto z Mielca
    • Pod żaglami Leliwy
    • Niedzielne pozdrowienia
    • Naturalnie z Leliwą
    • Dziedzictwo i tradycja Jana Słomki
    • Lis i Wilk – opowieści z kurnika
  • Reklama
  • Gość radia
  • Zapowiedzi
  • Giełda pracy
  • O nas
    • Kontakt
    • Regulamin konkursu
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
Radio Leliwa
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
Strona Główna Region Tarnobrzeg

Tarnobrzeg: Finał radiowej licytacji „Choinka Życzeń” i kolejny rekord

2024-11-24
w Tarnobrzeg
Tarnobrzeg: Finał radiowej licytacji „Choinka Życzeń” i kolejny rekord
0
UDOSTĘPNIEŃ
386
OGLĄDANY
Share on FacebookShare on Twitter

25 tysięcy złotych. Tyle zaoferowała Pani Agnieszka reprezentująca Sanatorium ZBYSZKO z Buska-Zdroju, za pakiet cennych nagród, wygrywając tym samym charytatywną licytację na antenie Radia Leliwa.

Trzydniowa zabawa w ramach akcji „Choinka Życzeń” zakończyła się kolejnym rekordem. Do 25 tysięcy złotych należy bowiem doliczyć jeszcze kwotę 12 tysięcy 100 złotych zadeklarowaną przez innych uczestników licytacji, którzy nie dobrnęli do jej końca.

Łączna kwota 37 tysięcy 100 złotych jest niebagatelna. Za tak olbrzymie wsparcie dziękuje koordynator akcji „Choinka Życzeń”, Paweł Gospoś.

Do podziękowań dołącza prezeska Stowarzyszenia „Choinka Życzeń”, Magdalena Jarosz.

Zwyciężczyni licytacji, Pani Agnieszka zje uroczysty obiad z tegoroczną „gwiazdą” „Choinki Życzeń”  Andrzejem Piasecznym. W pakiecie wylicytowanym przez Panią Agnieszkę są także: drzewko – symbol akcji „Choinka Życzeń”, koszulka z autografami członków całej Reprezentacji Polski  w siatkówce mężczyzn, złoty naszyjnik z diamentami od firmy Apart, żywa choinka od firmy Ale choinki, zaproszenie dla dwóch osób na wybrany spektakl Kieleckiego Teatru Tańca w sezonie 2025, warsztaty taneczne w KTT dla jednej osoby w 2025,  niespodzianka dla Niej i dla Niego od firmy Von Diamo.

Pieniądze z akcji charytatywnej „Choinka Życzeń” trafiają na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Priorytetem dla Stowarzyszenia „Choinka Życzeń” jest zebranie funduszy  na utworzenie ośrodka, w którym młodzi niepełnosprawni będą mogli się rehabilitować oraz z tym właśnie miejscem wiązać swoją przyszłość zarówno zawodową jak i prywatną.

Licytację na antenie Radia Leliwa prowadzili: w piątek – Wojciech Janczura,  w sobotę – Iwona Mazur i  w niedzielę – Piotr Ślusarczyk.

Poprzednia wiadomość

Sandomierz: Stowarzyszenie na Rzecz Społeczności Lokalnej „Regionalni” – Sukcesy na Międzynarodowych Mistrzostwach Czech IBFF Fit Kids w Pradze

Następna wiadomość

Stalowa Wola: do 30 listopada przygotuj Stalowowolską Paczkę Pomocy

Przeczytaj Także

Tarnobrzeg. 350 lat dominikanów w Tarnobrzegu na muzealnej wystawie
Tarnobrzeg

Tarnobrzeg. 350 lat dominikanów w Tarnobrzegu na muzealnej wystawie

2026-09-05
Tarnobrzeg. Narodowe Czytanie „Dziadów” nad Wisłą
Tarnobrzeg

Tarnobrzeg. Narodowe Czytanie „Dziadów” nad Wisłą

2026-09-05
Tarnobrzeg: Zderzenie Volkswagena z motocyklem w Tarnobrzegu. Droga całkowicie zablokowana
Tarnobrzeg

Tarnobrzeg: Zderzenie Volkswagena z motocyklem w Tarnobrzegu. Droga całkowicie zablokowana

2026-09-05
Tarnobrzeg. Seniorzy świętowali nad Wisłą
Tarnobrzeg

Tarnobrzeg. Seniorzy świętowali nad Wisłą

2026-09-05
Tarnobrzeg. „Kieszenie pełne wspomnień” na scenie TDK
Tarnobrzeg

Tarnobrzeg. „Kieszenie pełne wspomnień” na scenie TDK

2026-09-04
Tarnobrzeg. 34 dawców szpiku dzięki tarnobrzeskim akcjom
Tarnobrzeg

Tarnobrzeg. 34 dawców szpiku dzięki tarnobrzeskim akcjom

2026-09-04
Następna wiadomość
Stalowa Wola: do 30 listopada przygotuj Stalowowolską Paczkę Pomocy

Stalowa Wola: do 30 listopada przygotuj Stalowowolską Paczkę Pomocy

Słuchaj Nas:

Dębica Mielec Stalowa Wola Tarnobrzeg
89,2 MHz 102,4 MHz 93,5 MHz 104,7 MHz

Dębica - 89,2 MHz

Tarnobrzeg - 104,7 MHz

Stalowa Wola - 93,5 MHz

Mielec - 102,4 MHz

Tarnobrzeg
ul. Wyspiańskiego 12/5
39-400 Tarnobrzeg

Mielec
al. Niepodległości 12
39-300 Mielec

Stalowa Wola
al. Jana Pawła II 25
37-450 Stalowa Wola

Sandomierz
ul. Wojska Polskiego 12
27-600 Sandomierz

© 2026 Wszelkie prawa zastrzeżone. Radio Leliwa

Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • Region
    • Mielec/Dębica/Kolbuszowa
    • Sandomierz/Staszów /Opatów
    • Stalowa Wola/Nisko
    • Tarnobrzeg
  • Muzyka
  • Audycje
    • Kevin od kuchni prosto z Mielca
    • Pod żaglami Leliwy
    • Niedzielne pozdrowienia
    • Naturalnie z Leliwą
    • Lis i Wilk – opowieści z kurnika
    • Dziedzictwo i tradycja Jana Słomki
  • Reklama
  • Gość radia
  • Zapowiedzi
  • Giełda pracy
  • O nas
    • Kontakt
    • Regulamin konkursu
  • Słuchaj nas

© 2026 Wszelkie prawa zastrzeżone. Radio Leliwa