+48 158 321 321

Radio Leliwa

SŁUCHAJ NAS

  • Region
    • Mielec/Dębica/Kolbuszowa
    • Sandomierz/Staszów /Opatów
    • Stalowa Wola/Nisko
    • Tarnobrzeg
  • Muzyka
  • Audycje
    • Kevin od kuchni prosto z Mielca
    • Pod żaglami Leliwy
    • Niedzielne pozdrowienia
    • Naturalnie z Leliwą
    • Dziedzictwo i tradycja Jana Słomki
    • Lis i Wilk – opowieści z kurnika
  • Reklama
  • Gość radia
  • Zapowiedzi
  • Giełda pracy
  • O nas
    • Kontakt
    • Regulamin konkursu
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
Radio Leliwa
  • Region
    • Mielec/Dębica/Kolbuszowa
    • Sandomierz/Staszów /Opatów
    • Stalowa Wola/Nisko
    • Tarnobrzeg
  • Muzyka
  • Audycje
    • Kevin od kuchni prosto z Mielca
    • Pod żaglami Leliwy
    • Niedzielne pozdrowienia
    • Naturalnie z Leliwą
    • Dziedzictwo i tradycja Jana Słomki
    • Lis i Wilk – opowieści z kurnika
  • Reklama
  • Gość radia
  • Zapowiedzi
  • Giełda pracy
  • O nas
    • Kontakt
    • Regulamin konkursu
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
Radio Leliwa
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
Strona Główna Region

Tarnobrzeg. Wynik choinkowej licytacji uległ zmianie.

2020-12-21
w Region, Tarnobrzeg, Wiadomości
Tarnobrzeg. Wynik choinkowej licytacji uległ zmianie.
0
UDOSTĘPNIEŃ
2
OGLĄDANY
Share on FacebookShare on Twitter

Cztery czwórki w licytacji charytatywnej na antenie Radia Leliwa to nie całość kwoty, którą udało się zebrać podczas zabawy. Pan Waldemar, który pochodzi z Ulanowa, a mieszka w Paryżu za cenny pakiet upominków „Choinki Życzeń” zaoferował najwięcej, a dokładnie 4444 złote. Dziś z organizatorami przedsięwzięcia skontaktowała się Pani Teresa. Sandomierzanka również brała udział w licytacji i mimo, że nie udało jej się przebić sumy zaproponowanej przez Pana Waldemara to zdecydowała dorzucić do zebranej sumy jeszcze dwa i pół tysiąca złotych. Łączna kwota z licytacji to 6944 złote.

Za wszystkie zebrane pieniądze podczas akcji charytatywnej „Choinka Życzeń” sfinansowane zostaną turnusy rehabilitacyjne oraz sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci niepełnosprawnych. Przedsięwzięcie organizuje Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych.

Poprzednia wiadomość

Tarnobrzeg. Złodzieje ukradli torebkę. Pilnuj swoich rzeczy!

Następna wiadomość

Sandomierz: Poeta Ernest Bryll przygotował dla sandomierzan specjalny świąteczny filmowy materiał.

Przeczytaj Także

Tarnobrzeg. 350 lat dominikanów w Tarnobrzegu na muzealnej wystawie
Tarnobrzeg

Tarnobrzeg. 350 lat dominikanów w Tarnobrzegu na muzealnej wystawie

2026-09-05
Tarnobrzeg. Narodowe Czytanie „Dziadów” nad Wisłą
Tarnobrzeg

Tarnobrzeg. Narodowe Czytanie „Dziadów” nad Wisłą

2026-09-05
Chorzelów: Sanktuarium zaprasza na uroczystości odpustowe
Mielec/Dębica/Kolbuszowa

Chorzelów: Sanktuarium zaprasza na uroczystości odpustowe

2026-09-05
Tarnobrzeg: Zderzenie Volkswagena z motocyklem w Tarnobrzegu. Droga całkowicie zablokowana
Tarnobrzeg

Tarnobrzeg: Zderzenie Volkswagena z motocyklem w Tarnobrzegu. Droga całkowicie zablokowana

2026-09-05
Tarnobrzeg. Seniorzy świętowali nad Wisłą
Tarnobrzeg

Tarnobrzeg. Seniorzy świętowali nad Wisłą

2026-09-05
Pacanów: Dzień Przedszkolaka w  ECB
Sandomierz/Staszów /Opatów

Pacanów: Dzień Przedszkolaka w ECB

2026-09-05
Następna wiadomość
Sandomierz: Poeta Ernest Bryll przygotował dla sandomierzan specjalny świąteczny filmowy materiał.

Sandomierz: Poeta Ernest Bryll przygotował dla sandomierzan specjalny świąteczny filmowy materiał.

Słuchaj Nas:

Dębica Mielec Stalowa Wola Tarnobrzeg
89,2 MHz 102,4 MHz 93,5 MHz 104,7 MHz

Dębica - 89,2 MHz

Tarnobrzeg - 104,7 MHz

Stalowa Wola - 93,5 MHz

Mielec - 102,4 MHz

Tarnobrzeg
ul. Wyspiańskiego 12/5
39-400 Tarnobrzeg

Mielec
al. Niepodległości 12
39-300 Mielec

Stalowa Wola
al. Jana Pawła II 25
37-450 Stalowa Wola

Sandomierz
ul. Wojska Polskiego 12
27-600 Sandomierz

© 2026 Wszelkie prawa zastrzeżone. Radio Leliwa

Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • Region
    • Mielec/Dębica/Kolbuszowa
    • Sandomierz/Staszów /Opatów
    • Stalowa Wola/Nisko
    • Tarnobrzeg
  • Muzyka
  • Audycje
    • Kevin od kuchni prosto z Mielca
    • Pod żaglami Leliwy
    • Niedzielne pozdrowienia
    • Naturalnie z Leliwą
    • Lis i Wilk – opowieści z kurnika
    • Dziedzictwo i tradycja Jana Słomki
  • Reklama
  • Gość radia
  • Zapowiedzi
  • Giełda pracy
  • O nas
    • Kontakt
    • Regulamin konkursu
  • Słuchaj nas

© 2026 Wszelkie prawa zastrzeżone. Radio Leliwa