+48 158 321 321

Radio Leliwa

SŁUCHAJ NAS

  • Region
    • Mielec/Dębica/Kolbuszowa
    • Sandomierz/Staszów /Opatów
    • Stalowa Wola/Nisko
    • Tarnobrzeg
  • Muzyka
  • Audycje
    • Kevin od kuchni prosto z Mielca
    • Pod żaglami Leliwy
    • Niedzielne pozdrowienia
    • Naturalnie z Leliwą
    • Dziedzictwo i tradycja Jana Słomki
    • Lis i Wilk – opowieści z kurnika
  • Reklama
  • Gość radia
  • Zapowiedzi
  • Giełda pracy
  • O nas
    • Kontakt
    • Regulamin konkursu
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
Radio Leliwa
  • Region
    • Mielec/Dębica/Kolbuszowa
    • Sandomierz/Staszów /Opatów
    • Stalowa Wola/Nisko
    • Tarnobrzeg
  • Muzyka
  • Audycje
    • Kevin od kuchni prosto z Mielca
    • Pod żaglami Leliwy
    • Niedzielne pozdrowienia
    • Naturalnie z Leliwą
    • Dziedzictwo i tradycja Jana Słomki
    • Lis i Wilk – opowieści z kurnika
  • Reklama
  • Gość radia
  • Zapowiedzi
  • Giełda pracy
  • O nas
    • Kontakt
    • Regulamin konkursu
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
Radio Leliwa
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
Strona Główna Region

Tarnobrzeg. Pomagamy Zespołowi Szkół Specjalnych. Licytacja w Radiu Leliwa.

2018-12-12
w Region, Tarnobrzeg, Zapowiedzi
Tarnobrzeg. Pomagamy Zespołowi Szkół Specjalnych. Licytacja  w Radiu Leliwa.
0
UDOSTĘPNIEŃ
4
OGLĄDANY
Share on FacebookShare on Twitter

Licytacja w ramach XII  akcji charytatywnej na rzecz Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu „Choinka życzeń” ruszy w najbliższy piątek, 14 grudnia, na antenie Radia Leliwa.

Zabawa potrwa do niedzieli. Osoba, która wygra radiową aukcje, zje uroczysty obiad z gwiazdą Choinki Życzeń, członkami zespołu PECTUS. Będzie mogła również zabrać swoją rodzinę na plan zdjęciowy popularnego serialu „Na sygnale” oraz także wraz z rodziną zagrać w tym serialu. Otrzyma koszulkę Roberta Lewandowskiego z jego autografem, żywą choinkę ufundowaną przez firmę „Zielona Choinka i drzewko  będące symbolem akcji.

Mówi dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, Dariusz Chorzępa.

http://leliwa.pl/wp-content/uploads/2018/12/zeze.mp3

Licytacja będzie prowadzona w piątek i sobotę między godziną 12.00 a 15.00, oraz w niedzielę między 14.00 a 17.00. Numer telefonu, pod który należy wtedy dzwonić to 15 822 33 33.

Zespół Szkół Specjalnych  w Tarnobrzegu,  zajmuje się dwoma grupami dzieci. Pierwsza to maluchy do 8. roku życia ze wczesnego wspomagania rozwoju. Drugą grupę stanowią dzieci niepełnosprawne intelektualnie. Łącznie to około 200 osób.

http://leliwa.pl/wp-content/uploads/2018/12/zeze1.mp3

Choinka Życzeń to inicjatywa organizowana przez Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.

Poprzednia wiadomość

Stalowa Wola: Tereny rekreacyjne za drogie w przetargach

Następna wiadomość

Tarnobrzeg. XII edycja akcji charytatywnej „Choinka Życzeń”.

Przeczytaj Także

Sandomierz:  Vox Clamantis w murach sandomierskiej katedry
Sandomierz/Staszów /Opatów

Sandomierz: Vox Clamantis w murach sandomierskiej katedry

2026-09-02
Sandomierz: FEnIKS: Prace na działce przy ulicy 15 Sierpnia
Sandomierz/Staszów /Opatów

Sandomierz: FEnIKS: Prace na działce przy ulicy 15 Sierpnia

2026-09-02
Sandomierz: 6 września Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze
Sandomierz/Staszów /Opatów

Sandomierz: 6 września Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

2026-09-02
Sandomierz, Opatów, Staszów: ZUS przypomina, że można składać wnioski o wyprawkę szkolną 
Sandomierz/Staszów /Opatów

Sandomierz, Opatów, Staszów: ZUS przypomina, że można składać wnioski o wyprawkę szkolną 

2026-09-02
Pacanów: W niedzielę zlot motoryzacyjny „Pacanów Motor Show”
Sandomierz/Staszów /Opatów

Pacanów: W niedzielę zlot motoryzacyjny „Pacanów Motor Show”

2026-09-02
Sandomierz: Kamienica Oleśnickich z nową, stałą ofertą dla dzieci – robotyka i programowanie
Sandomierz/Staszów /Opatów

Sandomierz: Kamienica Oleśnickich z nową, stałą ofertą dla dzieci – robotyka i programowanie

2026-09-02
Następna wiadomość
Tarnobrzeg. XII edycja akcji charytatywnej „Choinka Życzeń”.

Tarnobrzeg. XII edycja akcji charytatywnej „Choinka Życzeń”.

Słuchaj Nas:

Dębica Mielec Stalowa Wola Tarnobrzeg
89,2 MHz 102,4 MHz 93,5 MHz 104,7 MHz

Dębica - 89,2 MHz

Tarnobrzeg - 104,7 MHz

Stalowa Wola - 93,5 MHz

Mielec - 102,4 MHz

Tarnobrzeg
ul. Wyspiańskiego 12/5
39-400 Tarnobrzeg

Mielec
al. Niepodległości 12
39-300 Mielec

Stalowa Wola
al. Jana Pawła II 25
37-450 Stalowa Wola

Sandomierz
ul. Wojska Polskiego 12
27-600 Sandomierz

© 2026 Wszelkie prawa zastrzeżone. Radio Leliwa

Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • Region
    • Mielec/Dębica/Kolbuszowa
    • Sandomierz/Staszów /Opatów
    • Stalowa Wola/Nisko
    • Tarnobrzeg
  • Muzyka
  • Audycje
    • Kevin od kuchni prosto z Mielca
    • Pod żaglami Leliwy
    • Niedzielne pozdrowienia
    • Naturalnie z Leliwą
    • Lis i Wilk – opowieści z kurnika
    • Dziedzictwo i tradycja Jana Słomki
  • Reklama
  • Gość radia
  • Zapowiedzi
  • Giełda pracy
  • O nas
    • Kontakt
    • Regulamin konkursu
  • Słuchaj nas

© 2026 Wszelkie prawa zastrzeżone. Radio Leliwa