Tarnobrzeg. Licytacja w Radiu Leliwa.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Kulminacja finału XIV edycji akcji charytatywnej „Choinka Życzeń” tuż, tuż. Już w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę (18, 19, 20 grudnia) na antenie Radia Leliwa odbędzie się licytacja. Ten kto ją wygra spotka się z wybitnymi szczypiornistami i stanie się posiadaczem cennych gadżetów.

Zwycięzca naprawdę się obłowi, ale przede wszystkim wspomoże podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.

– Mamy książkę i piłkę z autografem pochodzącego z Sandomierza, piłkarza ręcznego, Karola Bieleckiego, ale nie tylko – mówi prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, koordynator „Choinki Życzeń”, Paweł Gospoś. Posłuchaj.

Oczywiście jak co roku w pakiecie znajdzie się drzewko – symbol akcji „Choinka Życzeń”.

Licytacja rozpocznie się w najbliższy piątek, 18 grudnia o godzinie 12.00 i potrwa do godziny 15.00. W sobotę, 19 grudnia zostanie przeprowadzona w tych samych godzinach.

W niedzielę, 20 grudnia, finał licytacji rozegra się między 15.00 a 17.00.

Numer telefonu, pod który trzeba dzwonić, żeby móc wziąć udział w licytacji to 15 822 33 33. Zachęcamy już dziś.

Karol Bieleckipiłkarz ręczny, były reprezentant Polski, uczestnik igrzysk olimpijskich w Pekinie w 2008 roku, wicemistrz świata, wielokrotny mistrz Polski, zwycięzca Ligii Mistrzów.

Grzegorz Tkaczyk piłkarz ręczny, były reprezentant Polski, uczestnik igrzysk olimpijskich w Pekinie w 2008 roku, wicemistrz świata, zwycięzca Ligii Mistrzów.

Wszystko o akcji charytatywnej „Choinka Życzeń” w rozmowie z jej koordynatorem, Pawłem Gosposiem.  Posłuchaj.