Tarnobrzeg. Kasia Cerekwicka przekazała pozytywne dźwięki i wiele uśmiechów.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Piosenkarka i autorka tekstów, Kasia Cerekwicka wraz zespołem wystąpiła w piątkowy wieczór na deskach Tarnobrzeskiego Domu Kultury. Koncert kolęd, ze względu na pandemię odbył się bez udziału publiczności za to transmitowano go na żywo on-line. Wydarzenie w ramach 14 edycji akcji charytatywnej „Choinka Życzeń” zorganizowało Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych.

Tegoroczna gwiazda „Choinki Życzeń” przyznała, że piątkowy koncert w Tarnobrzegu był jej jedynym świątecznym występem na scenie. Mówi Kasia Cerekwicka.

Wokalistka wyraziła nadzieję, że w przyszłości, w bardziej przyjaznych czasach uda jej się spotkać z podopiecznymi Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. Coroczne spotkanie z gwiazdą „Choinki Życzeń” to tradycja w placówce.

– Motorem napędowym do działania w „Choince Życzeń” są dzieciaki z Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, podopieczni Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych – stwierdził prezes stowarzyszenia Paweł Gospoś. Koordynator akcji podkreślił w tym także ogromną rolę rodziców dzieci.

Paradoksalnie przez pandemię, a co za tym idzie transmisję koncertu on-line, akcja wyszła poza Tarnobrzeg i region.

Od widzów koncertu nie były pobierane żadne opłaty, natomiast przez cały czas trwania transmisji, u dołu ekranu widoczny był numer konta stowarzyszenia.

Za pieniądze zebrane podczas akcji „Choinka Życzeń” sfinansowane zostaną turnusy rehabilitacyjne oraz sprzęt rehabilitacyjny dla podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.

Przypominamy, że na antenie Radia Leliwa od piątku, 18 grudnia trwa licytacja w ramach „Choinki Życzeń”. Zabawa rozegra się w sobotę w godzinach od 12.00 do 15.00, a jej finał już w niedzielę między 12.00 a 17.00. Zobacz więcej i śledź radiowego Facebooka.