Tarnobrzeg. Dni Tarnobrzega czas zacząć

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Moc atrakcji dla małych i dużych czeka podczas tegorocznych Dni Tarnobrzega.
Główna impreza będzie miała miejsce w sobotę 23 i niedzielę 24 lipca nad Jeziorem Tarnobrzeskim, ale wydarzenia towarzyszące rozpoczynają się już dzisiaj koncertem od nocy do nocy’ Joanny Aleksandrowicz. Repertuar koncertu na dziedzińcu Zamku Dzikowskiego zawiera zarówno emocjonalne jak i popularne utwory z polskich filmów i musicali. Z kolei jutro (piątek) w TDK Agnieszka Wilczyńska i Andrzej Jagodziński Trio zaprezentują utwory Wojciecha Młynarskiego w jazzowej oprawie.
Gwiazdami tegorocznych Dni Tarnobrzega będą Electric Live Orchestra Performe Phil Beits, Kayah, Top- One, Czerwone Gitary, Lanberry. Oprócz już wymienionych zespołów na dużej lub małej scenie będzie można zobaczyć grupy: Tina Turner Tribute, Ian BOON, Beti śpiewa dla dzieci, Fast Fingers, Feromon, Gun Jah (czyt. Gandzia). Nie zabraknie wydarzeń dodatkowych, wesołego miasteczka i punktów gastronomicznych.
Informacji na temat tegorocznych Dni Tarnobrzega można szukać na bieżąco aktualizowanej stronie internetowej www.dni-tarnobrzega.pl.