Emerytowana bibliotekarka, autorka opowiadań i książek dla dzieci, Anna Sułkowska z Gorzyc gościła dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnobrzegu. Podczas spotkania z czytelnikami pisarka zaprezentowała swoją najnowszą powieść – „Znajda”. Pani Anna opowiadała także zebranym o tym, że warto mieć marzenia oraz pasję i dbać o nie bez względu na to, na jakim etapie życia się jest.
Anna Sułkowska ma na swoim koncie publikacje dla dzieci „Nierozłączki”, „Wiersze dla małych i dużych” oraz zbiór czterech opowiadań „Jelonkowo”. O pisaniu myślała od dziecka choć zabrała się za nie już jako dorosła osoba.
„Znajda”, to pierwsza książka autorki skierowana do dorosłego czytelnika. Pomysł na temat powieści zrodził się w głowie Anny Sułkowskiej wiele lat temu.
Książa opowiada o życiu Majki – tytułowej „Znajdy”, która walczy z trudami dorastania, chorobą i bolesna prawdą.





















![Tarnobrzeg: Kontrterroryści na Jeziorze Tarnobrzeskim – szkolili się z obsługi podwodnego drona [ZDJĘCIA]](https://leliwa.pl/wp-content/uploads/2026/04/b007cb1ef5a192d9e718e2da1607ce65_xl-350x250.jpg)


