Muzeum Regionalne w Stalowej Woli doczekało się nowych identyfikacji wizualnych. Nowego logotypu doczekała się nie tylko główna siedziba muzeum w Zamku Lubomirskich. Mówi dyrektor muzeum Aneta Garanty.
Na stronie internetowej stalowowolskiego muzeum już można zobaczyć nowe logo głównej siedziby. To w porównaniu z dotychczasowym zostało znacznie uproszczone. zniknęła m.in. pełna nazwa Muzeum Regionalne w Stalowej Woli. Wkrótce też zostaną zaprezentowane logotypy Galerii Malarstwa Alfonsa Karpińskiego oraz Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego, którego otwarcie już niedługo. Niebawem też uruchomiona zostanie nowa strona internetowa Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli, gdyż formuła obecnej już się wyczerpała








![Tarnobrzeg: Kontrterroryści na Jeziorze Tarnobrzeskim – szkolili się z obsługi podwodnego drona [ZDJĘCIA]](https://leliwa.pl/wp-content/uploads/2026/04/b007cb1ef5a192d9e718e2da1607ce65_xl-350x250.jpg)


