Nisko: Spór o mur.

Data publikacji: Kategoria: , , , , Zamieścił: Tomasz Łępa

‚Spór o mur’ czyli współczesna odsłona Fredrowskiej ‚Zemsty’ ponownie zostanie wystawiona na deskach Niżańskiego Centrum Kultury Sokół.

Po sukcesie premiery spektaklu, która odbyła się przy pełnej widowni, Niżański Teatr ‚Kontynuacja’ po raz kolejny zaprezentuje sztukę dla tych, którzy z braku miejsc nie obejrzeli spektaklu.

– A ten jest wyjątkowy, bo historia dzieje się współcześnie – mówi Monika Jagiełło z Niżańskiego Centrum Kultury Sokół, przy którym działa teatr:


Współczesna ‚Zemsta’ dzieje się więc w nowoczesnym biurze. To historia Cześnika, ambitnego menadżera, który w swojej zaborczości nie wybacza nikomu, kto mu się przeciwstawi. W tej historii pojawiają się Cześnik, Papkin, Wacław, Klara czy Podstolina również w nowoczesnych wcieleniach, które zapewniają niezapomnianą mieszankę komicznych sytuacji i zaskakujących zwrotów akcji. Współczesne biuro staje się areną dla emocjonalnych konfliktów, intryg, manipulacji i nieoczekiwanych sojuszy. A wszystko to z ponadczasowym humorem. Współczesne wydanie ‚Zemsty – czyli sporu o mur’ już w tę niedzielę (19 listopada) o godzinie 18.00 w Niżańskim Centrum Kultury ‚Sokół’.