Mielec: SPS Stal Mielec ze sponsorem tytularnym!

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Tomasz Łępa

Stowarzyszenie Piłki Siatkowej  Stal Mielec  ze sponsorem tytularnym.  Została nim ITA TOOLS  z Krakowa mająca swój odział w Mielcu.  Mówi wiceprezes klubu piłki siatkowej  Paweł Warzecha.

Nowy sponsor  SPS Stal Mielec  zapewnia, że  dołoży starań aby marzenia  związane z rozwojem piłki siatkowej w Mielcu mogły stać się rzeczywistością.

Na tym nie koniec dobrych informacji. Nową zawodniczką SPS Stali Mielec zostaje Karolina Pancewicz. Od poziomu kadetek, nieprzerwanie związana była z drużyną Volley Wrocław, z którą zdobyła wicemistrzostwo Polski kadetek oraz brąz i srebro mistrzostw Polski juniorek. Od sezonu 2018/2019 występowała na boiskach ekstraklasowych w seniorskiej drużynie Volley Wrocław. W Stali Mielec pozostaje także trener  Michał Betleja.  Wspólnie z Agnieszką Rabką, a następnie z Adamem Grabowskim doprowadził drużynę Stali Mielec do gry w finale play-off i wraz z zespołem zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski 1 Ligi Siatkówki Kobiet w sezonie 2020/2021. W nowym sezonie pozostanie II trenerem drużyny.

 

Tomasz Łępa