Centrum Medyczne Rokitek w Sandomierzu przeszło pozytywnie akredytację i uzyskało tytuł 'Przychodni Przyjaznej Pacjentowi'.
Zdaniem Aleksandra Kłeczka szansą dla takich przychodni jest pojawienie się na rynku prywatnych firm ubezpieczeniowych, które będą alternatywą dla NFZ....










