Ostrowiecka spółka Miejskie Wodociągi i Kanalizacja została doceniona w konkursie Zielony Laur 2012.
Organizowany jest on przez Polską Izbę Gospodarczą 'Ekorozwój. Doceniono w ten sposób proekologiczny charakter projektu 'Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji...










